ПРИЙОМ дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року, відповідно до електронної черги, на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки дільничного лікаря про стан здоров'я дитини.

 

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (не більше 75 днів).

  Для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу необхідно:

 

 

1. Подати електронну заявку на вступ дитини до дошкільної установи.

 

2. Зареєструватися в електронній черзі: надати паспорт одного з батьків та свідоцтво про народження дитини до дитячого дошкільного об’єднання.

 

3. Батькам або особам, які їх замінюють написати заяву щодо влаштування дитини до дошкільної установи.

 

4. Надати медичну довідку про стан здоров'я дитини, з проходженням всіх спеціалістів певної форми та допуском лікаря - педіатра.

 

5. Надати ксерокопію свідоцтва про народження дитини.

 

6. При наявності пільг надати документи, що їх підтверджують.

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

 

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

 

Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.Шановні батьки!

 

    Тепер для Вас створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячі з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі Реєстрація для батьків на даному сайті. 

 

   Для цього Вам необхідно заповнити форму у розділі "Мої заявки" на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

   Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі.

   Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію.

   Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи.

   Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

   Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів.

   Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано.

   Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

   

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

 


 

Пам’ятка для батьків

 

 

  • Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 6:30 до 18:30. Прийом дітей з 7:30 до 8:20. Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
  • Про неможливість приходу дитини в дошкільну установу по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити вихователя.
  • Дитина, яка не відвідує дитячий садок більше трьох робочих днів, приймається з довідкою від лікаря.
  • Платня за харчування дитини здійснюється до 15 числа поточного місяця.
  • Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ДНЗ, здійснюється в наступному місяці. Пам’ятайте: від своєчасної оплати залежить якість харчування дітей.
  • Забирати дитину з дошкільної установи можуть лише батьки, або особи, що їх замінюють. За згодою батьків дозволяється забирати дитину іншим повнолітнім членам родини. Особам, яким не виповнилося 14 років забирати дитину заборонено.

 

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей:

 

 

· Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини. Небажане носіння комбінезонів. Повинна бути чиста нижня білизна.

 

· Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.

 

· Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.

 

· Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.

 

· Лице повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.

 

· Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, скляні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої.