Матеріально - технічне забезпечення закладу освіти

Вжиті заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально – технічної бази навчально – виховного процесу.

 

 Завдяки допомозі відділу освіти Токмацької міської ради, депутату облради Суржану О.В., депутату Верховної ради Валентирову С.В., громадській організації «Вербиченька», активній діяльності батьків вихованців матеріально- технічна база закладу у 2016/2017н.р. значно покращилась.

 

 Під час підготовки до нового навчального року та на його протязі було зроблено наступне:

 

-         завдяки відділу освіти відремонтовано покрівлі 2-х складів, відремонтовано покрівлі 5-ти павільйонів, замінено аварійне вікно на другому поверсі в спальній кімнаті і відремонтовано каналізаційну систему на харчоблоці та зроблено її капітальний ремонт.

 

-         завдяки депутату облради Суржану О.В. замінено два балконні  блоки(вікна/двері) на другому поверсі в спальних кімнатах та придбано пральну машину автомат.

 

-         завдяки  депутату Верховної ради Валентирову С.В. замінено один балконний блок(вікна/двері) на другому поверсі в спальній кімнаті.

 

-         завдяки ГО «Вербиченька» було придбано велику пральну центрифугу автомат для віджиму білизни яку встановили на пральні; придбано водонагрівач на харчоблок.

 

 

    Силами батьків вихованців оновлено  ігрове обладнання на дитячих ігрових майданчиках, в групових приміщеннях здійснювався поточний ремонт.

 

Оновлювався столовий посуд, шпалери, леноліум, сантехніка.Колектив дошкільного закладу вдячний батькам за їх активну участь в житті закладу, за допомогу в створенні затишку та комфорту для їх дітей.