До Дня захисту дітей, Дітлахи нашого закладу отримали набори іграшок від народного депутата Сергія Валентирова

Щира подяка за добре серце.

 

Колектив працівників закладу дошкільної освіти «Вербиченька», батьки вихованців щиро дякують депутату Токмацької міської ради Капінусу Сергію Анатолійовичу за допомогу.

За невеликий час він зміг порушити болючі для дитячого садка питання та сприяти їх вирішенню. Останнє з них – це ремонт стелі на сходинкових маршах другого поверху. Декілька років потому протікаючу покрівлю відремонтували, а внутрішні ремонтні роботи – полущена, сіра від потьоків води стеля – залишились не зроблені.

І хоч у працівників дитячого садка «золоті руки», вміємо білувати, фарбувати, клеїти шпалери, але самостійно зробити стелю другого поверху не змогли, бо потрібні риштовання. Сергій Анатолійович у короткий час вирішив нашу болючу проблему.  Під його керівництвом підприємець Книш Віталій Володимирович визначив об’єм роботи, поміркував над будівельними матеріалами і привіз бригаду будівельників. Під керівництвом майстра Мазнюка Андрія Михайловича робота закипіла. Працювали і в будні, і в вихідні, і в свято, але до дитячих Новорічних ранків встигли зробити підвісну стелю, яка тепер чистенька та біленька, аж сяє.

Приємно переконуватися, що у справжніх чоловіків слова з ділом не розходяться – як пообіцяють, то обов’язково зроблять.

 

І ще раз щиро дякуємо Капінусу Сергію Анатолійовичу і сподіваємось на подальшу співпрацю.