Протягом листопада 2016 року Баранець Світлана Анатоліївна провела в середніх і старших групах дитячого закладу заняття за проектом "Вчимося жити разом".

Заняття №1 "Дружні діти - мов квіти" в середній групі пройшло 7 листопада 2016 року.

 Мета: формувати уявлення дітей про важливість дружнього ставлення до оточуючих, способи толерантної взаємодії.Заняття №2 "Діти ввічливі та чемні всім навколишнім приємні" в старшій групі пройшло 8 листопада 2016 року.

Мета:прищеплювати дітям корисні звички чемного поводження, вживання ввічливих слів, вчити правил культурної поведінки. Формувати в дітях усвідомлену потребу доброзичливої та толерантної взаємодії з іншими людьми, показати переваги такої поведінки.Заняття №3 "Ввічливі слова творять дива" в середній групі пройшло 9 листопада 2016 року.

 Мета: учити дітей вживати слова вітання та подяки, проявляти співчуття, викликати бажання допомогти, проявляючи при цьому радість і доброзичливість, формувати уявлення дітей про важливість толерантної взаємодії.Заняття №4 "Міст миру" в старшій групі пройшло 10 листопада 2016 року.

 Мета: Продемонструвати зв’язок між особистим вибором і впливом цього вибору на інших людей. Підвести до усвідомлення того, що кожна людина приходить у цей світ творити добро. Формувати в дітей бажання бути добрими, милосердними, лагідними та привітними до оточуючих, показати переваги мирного співіснування з іншими людьми. Заняття №5 "Разом обєднатися - веселіше гратися" в середній групі пройшло 15 листопада 2016 року.

 Мета: формувати у дітей навички спільної діяльності, прищеплювати бажання перебувати в колективі та розвивати здібність до співпраці, посилювати відчуття згуртованості в групі. Заняття №6 "Всім допомагати - вірних друзів мати" в старшій групі пройшло 16 листопада 2016 року.

 Мета: Формувати в дітей уявлення про поняття дружби як про найбільшу соціальну та моральну цінність, що передбачає щирість, довіру, взаємну симпатію, взаємодопомогу.Заняття №7 "Дерево добра" в середній групі пройшло  22 листопада 2016 року.

Мета: формувати в дітей уявлення про толерантність як уміння робити хороші, добрі вчинки. Систематизувати уявлення дітей про добро, добрі вчинки.Заняття №8 "Кожна дитина - як у намисті перлина" в старшій групі пройшло 24 листопада 2016 року.

Мета: Розвиток емпатії, вміння проявляти позитивні емоції, контролювати їх, тренування вміння слухати інших, вміння висловлювати свою думку, створення доброзичливої атмосфери, розвиток упевненості в собі.